Filmowanie oraz fotografowanie ślubów i wesel.

Dzień ślubu i wesela to dla Państwa Młodych czas, który z całą pewnością będą pamiętać do końca życia. Wspomnienie o nim zawsze budzi uśmiech na twarzach zakochanych oraz umacnia uczucia, którymi siebie darzą. Aby zawsze móc wrócić do tego szczególnego momentu, warto udokumentować go w postaci zdjęć oraz filmu. W czasie kiedy Para Młoda wraz z gośćmi będą brać udział w ceremonii ślubnej lub bawić się na sali weselnej, nasz doświadczony kamerzysta ślubny oraz fotograf ślubny zarejestrują najważniejsze, najbardziej wzruszające, a także najzabawniejsze chwile, które potem będą stanowić wspaniałą pamiątkę dla Nowożeńców oraz ich rodzin. Dzięki naszemu doświadczeniu stworzymy dla Państwa wymarzony film ślubny oraz zdjęcia ślubne. Jesteśmy pełni pomysłów, a jednocześnie otwarci na pomysły naszych klientów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zdjęcia oraz i film będą dopasowane do Waszych potrzeb.

Oferujemy usługi foto – video w zgranym duecie, pracując na sprzęcie najwyższej jakości.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI ?

W trakcie zdjęć i nagrań utrzymujemy przyjazną atmosferę, w której naturalność i prawdziwe emocje tworzą indywidualny i niepowtarzalny charakter fotografii i filmów.

W reportażu ślubnym staramy się być niewidoczni i  jak najmniej ingerujemy w bieg wydarzeń. Najważniejsi jesteście Wy i Wasze emocje oraz swoboda, które wpływają na efekt końcowy naszej wspólnej pracy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.